Po dobu výstavy For Fishing je kamenná prodejna v Kolíně uzavřena.

C4 do bahna

#4113 3. 9. 2011

Ivoš: Zdravim teame,

jedem na vypravu do madarska na revir kde je nejspis dost bahna..chci krmit minimalne a pockat si na velkou rybu...
chci se zeptat jestli ma cenu C4ku jeste treba obalit testem nebo pridat popku kdyz je to spis selektivni koule?? mam trochu strach prave z toho bahna...dik za radu..ivos PS:se svestkou nebo bez?:))

Nikl Team

Dobrý den Ivoši,

ano, i selektivnější C4 můžete obalit těstem či přidat plovoucí boilie a jedná se dle našich zkušeností o výbornou volbu.

Pokud máte obavu z bahna, doporučíme Vám menší trik - boilie zhruba hodinu před použitím můžete dát do kyblíku s vodou, kde se lehce rehydratuje a zamezí přístupu zapáchající vody do boilies. Stejným principem můžete boilie zatraktivnit i boosterem.

C4 s Damsonem je dle našich zkušeností atraktivnější varianta, "čistý" Squid Octopus ještě o trochu selektivnější. V tomto ohledu záleží opravdu na Vás a na Vaší důvěře :)

Pěkný den, Nikl team

Návrat na přehled dotazů