Jak již jsme naznačili v předchozím Ládi reportu, dařilo se mu opravdu skvěle. Nyní se můžete podívat na druhou várku fotek tohoto zabijáka krátkých vycházek.
Místo na řece jsem měl předkrmené. Na samotný lov jsem měl jako vždy pouze několik hodin. V návnadách a nástrahách mám jasno. Řada Krillových a DevillKrillových produktů je pro mne volbou číslo jedna. Několik výprav po sobě jsem zkoušel nastražovat "panáčka". Kapři na to reagovali lépe, než na jedno těžké boilie. A když jsem boilie ještě obalil do pasty, záběru jsem se dočkal dá se říci okamžitě.
Podařilo se mi nachytat velké množství kaprů a s úspěchem jsem lovil kapry i v zimních měsících. Nyní už se nám léto pomalu přesouvá do ranních podzimních mlh a tak doufám, že se mi bude dařit tak dobře, jako v loňském roce.
Za Nikl Team
Vladimír Jeník